Hakkımızda - Emrah Bilişim - İstanbul Web Tasarım

2009 yılında Adana'da kurulan Emrah Bilişim - Adana Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri, yazılım geliştirme ve uygulama konularında faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır. Uzman ve deneyimli yazılım ekibiyle, bilişim alanında ARGE Projeleri, yazılım üretimi, geliştirmesi ve bilgi işlem danışmanlığı hizmetlerini vermektedir. 

Emrah Bilişim - Adana Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri Vizyonu Yazılım teknolojilerini kullanarak firmaların tüm iş süreçlerinde verimliliklerini ve karlılıklarını arttırmak için bilgi işlem çözümleri üretmektir..
 
Emrah Bilişim - Adana Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri Misyonu Müşterilerinin beklentilerini teknolojik yazılım çözümleriyle karşılamak, firmalar için bilgi birikimini arttırmak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır..
 
Neden Emrah Bilişim - Adana Web Tasarım ve Yazılım HizmetleriEmrah Bilişim - Adana Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri, bilgi işlem sektöründeki tecrübesi ve teknolojik bilgi birikimiyle firmaların altyapı ve iş süreçlerini geliştiren, iyileştiren ve yeniden tasarlayan yazılım çözümleri sunar. Emrah Bilişim - Adana Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri, teknik altyapısının gücünü konusunda uzman ve sertifikali yazılım profesyonellerinden alır. Emrah Bilişim - Adana Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri, teknik deneyime ve bilgiye sahip uzman personeliyle müşterilerinin vizyon ve hedeflerine yönelik teknik stratejileri belirler.
 
Emrah Bilişim - Adana Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri, müşterilerinin kritik iş süreçlerini yönetecek anahtar teslimi projeler üretir. Emrah Bilişim - Adana Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri, müşterilerinin ihtiyacına en uygun yazılım teknolojilerini kullanır ve elde ettiği teknik bilgi birikimini müşterileriyle paylaşır.
 
Emrah Bilişim - Adana Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri, çok sayıda yazılım referansıyla müşterilerinin güvenilir bir iş ortağıdır.
 
Ne Yapıyoruz? ARGE Mühendislik Projeleri Emrah Bilişim - Adana Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri, KOSGEB ve TUBİTAK gibi Bilişim alanının önde gelen kurumlarına ARGE Projeleri hazırlamaktadır.
 
Yazılım Çözümleri Bilgi çağında olduğumuz şu günlerde bugünün ve geleceğin gereklerini laikiyle yerine getirmeye çalışan firmalar bilgi işlem harcamalarında yazılım harcamalarını donanım harcamalarından daha önde tutmaya başlamışlardır. Bizim amacımız, müşterilerimizin büyük bir titizlikle hazırladığımız yazılım (software) ve programlar sayesinde donanımlarından maksimum verim alabilmelerini sağlamaktır.
 
Mobil ve PDA Yazilim Windows Mobile platformlarında, kurum içi personelinizin kullanması,müşterilerinizin sizinle internet üzerinden mobil olarak iletişimde olması yada reklam ve pazarlama faaliyetlerinizde kullanmanız için mobil yazılım geliştirmekteyiz.
 
Web Tasarım ve Yazılım İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.